Życzenia urodzinowe dla chłopaka

Życzę Ci abyś nigdy nie przestał marzyć

Z okazji urodzin życzę Ci abyś nigdy nie przestał marzyć, bo marzenia pozwalają przetrwać te wszystkie najtrudniejsze chwile. Abyś potrafił dawać radość. Niech Twoje łzy będą tylko łzami radości, a nie smutku. Aby niebo nad Tobą było jaśniejsze i aby otaczali Cię życzliwi ludzie. Niech Twoje życie toczy się tak jak tego pragniesz.

Komentowanie nie jest możliwe

Gdy Ci 18-tka strzeli

Gdy Ci 18-tka strzeli masz sto nowych przywileji, od dziś wszystko dozwolone, papierosy, wódka, wino oraz erotyczne kino. Podśpiewując dana,dana baw się do białego rana, możesz głośno się weselić lub numerek sobie strzelić. Gdy zrobi się pogoda to zafunduj sobie loda. Gdy stać cię na cztery kąty możesz tworzyć w nich trójkąty. Wszystko dobrze się [...]

Komentowanie nie jest możliwe

Życzę Ci dobrego dnia

Życzę Ci dobrego dnia, dnia bez gonitwy i stresów, dnia, w którym słońce czas odlicza i nikt nie wylicza sukcesów. Życzę Ci odwagi być sobą, bez zakłamania i picu, unieść się dumnie ponad krzesło i pewnie wziąć udział w życiu. Życzę Ci słońca i deszczu, na przemian, żeby się nie nudzić, kiedy Ci słońca będzie [...]

Komentowanie nie jest możliwe

Radości z każdego dnia

Radości z każdego dnia, szczęścia, które wiecznie trwa. Sukcesów w każdej dziedzinie życia z całego serca Tobie życzę!

Komentowanie nie jest możliwe

Choć jesteś daleko ode mnie

Choć jesteś daleko ode mnie, choć życie jest smutne i złe.. Wiedz, że ktoś potajemnie gorące życzenia Ci śle!

Komentowanie nie jest możliwe

W dniu Twych urodzin

W dniu Twych urodzin Wszystkiego najlepszego Dużo szczęścia, beczkę wina Pierwszej córki, drugiego syna Życzy ci tego Twoja dziewczyna.

Komentowanie nie jest możliwe

Niech ten dzisiejszy radosny dzień

Niech ten dzisiejszy radosny dzień, na zawsze troski odsunie, niech się śmieje do Ciebie świat, blaskiem szczęśliwych długich lat.

Komentowanie nie jest możliwe

Nast »